Mimari Görselleştirme Uzmanı

Mimari Görselleştirme Uzmanı

Günümüzde şehirleşme inanılmaz boyutlara gelmişken, yeni konut sahibi olmak da hayal olmaktan çıkıyor. Bu süreçte henüz temeli bile atılmamış bir yapının nasıl görüneceğine dair fikirler edinmek çok kolay bir hal aldı.

Yeni evlerin daha yapılmadan satışa sunulması, arazi üzerine proje tabanlı evinizi yaptırmak istemeniz ya da herhangi bir yatırımcı olarak konut ya da iş yeri gibi büyük işletme sahibi olabilmeniz için sadece hayal gücünüzü kullanmanız gerekmiyor. Mimari görselleştirme uzmanı olarak çalışanımız firmamız adına sizler için proje daha başlamadan ve bitmeden sizler için 3 boyutlu bir sunum hazırlayarak, bitmiş halini bilgisayar ortamında sizlere sunuyor.

Mimari Görselleştirme Nedir?

Bir ev için mimari bir firmayla anlaşmanız sonucu olarak, siz kendi fikirlerinizi ve hayallerinizi mimara sunar, ondan sizin hayallerinizi gerçekleştirmesini beklersiniz. Projeniz kafanızda hazır olsa da gerçeğe dönüştüğünde karşınıza ne çıkacağını ise kestirmeniz bir hayli zor olacaktır.

 Kafanızda canlandırdığınız görüntünün hayat bulmuş hali sizlere istediklerinizi sunmayabilir ve sonu hüsran olabilir. Ancak günümüz gelişen teknolojisi sayesinde firmamızın mimari görselleştirme uzmanı, sizler için 3 boyutlu olarak projenizin tamamlanmış halini hazırlayarak nasıl görüneceği hakkında neredeyse tamamen gerçekçi görüntüler sunar, herhangi bir değişiklik yapmanızı kolaylaştırır. Video şeklinde bilgisayar ortamında hazırlanan bu sunum, projenizin son halini sizlere sunar.

Mimari Görselleştirme Nedir
Mimari Görselleştirme Nedir

Mimari Görselleştirme İşleminin Avantajları Nelerdir?

Büyük yatırım yaptığınız bir iş merkezi ya da AVM gibi yapıların, çalışacağınız firmaya en başta sunduğunuz kriterler ile çalışmasını beklersiniz. Ancak zaman içinde bu sürecin nasıl işlediği, beklentileriniz doğrultusunda ilerleyip ilerlemediği gibi durumlar kafanızı kurcalamaya başlar ve geri adım atmak için geç bile kalınabilir. Ancak firmamızın mimari görselleştirme uzmanı ile çalışmanız doğrultusunda, uzmanımız sizler için içerden ve dışardan tamamen bitmiş projenin illüzyonunu sunar ve neredeyse bire bir aynı çalışır.

 Her türlü açıdan inceleme sağlayabileceğiniz bu uygulama ile istediğiniz ya da istemediğiniz her türlü görünümü başlamadan değiştirebilir, herhangi bir ekstra masrafa gerek duymadan sıfırdan gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Mimari Görselleştirme Neler İçin Kullanılır?

3 boyutlu olarak mimari görselleştirme hizmetimiz sayesinde, emlak sektörü üzerindeki yatırım yapmayı planlayan pek çok kesimin dikkati daha hızlı çekilir. Satın alma davranışlarını yakından etkileyen bu uygulama, mimari görselleştirme uzmanı tarafından yapılır. Firma çalışanımız bu konuda eğitimli ve donanımlıdır.

Mimari görselleştirme hizmeti ne kadar gerçekçi ve net olursa, o kadar güven duyuluyor ve yatırım yapmak için tercih ediliyor. Mimari görselleştirme işlemi katalog, broşür, poster, branda, web sitesi, sosyal medya ve dış mekân ilanları için çok tercih ediliyor. Bu çalışmaların 3 boyutlu olarak görsel bir hizmet sunması hedef kitle için çok daha ilgi çekici ve güven verici olarak yorumlanıyor. Firmamız bu konuda verdiği profesyonel hizmetleri ile sizlere her türlü görselleştirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Umut Karaçoban

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir